تاریخ انتشاردوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
plusresetminus
حزب الله: عبدالله ویسی، سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر گفت: قول صد درصد می‌دهیم شاهین بوشهر در لیگ می‌ماند و این کار همت همه مسئولان و تیم را می‌خواهد.
۰
کد مطلب : ۱۹۶۱۹۸
قول صددرصد می‌دهیم شاهین بوشهر در لیگ‌برتر می‌ماند

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عبدلله ویسی در خصوص شرایط این روز‌های تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر اظهار داشت: فعلا مشغول استراحت هستیم، چون بازی‌های سنگینی داشتیم.
 
وی درباره اینکه آیا شاهین بوشهر از نظر مالی مشکل دارد یا خیر، گفت: از نظر بودجه ما هم مثل اکثر تیم‌ها مشکل داریم، اما مبلغ درخواستی که من از مسئولان باشگاه داشتم بسیار معقول است و بعید می‌دانم با این رقم مشکلی داشته باشند. ما نسبت به تیم‌های دیگر بودجه زیادی نخواستیم. همه در حال تلاش هستند و امیدوارم با قدرت وارد مسابقات شویم.
 
سرمربی تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر در مورد اینکه برای فصل آینده لیگ برتر با تیم این تیم ادامه همکاری می‌دهد یا خیر، تصریح کرد: هنوز چیزی مشخص نیست. همانطوری که من پیشنهاداتی دارم ممکن است مسئولان باشگاه هم مربی دیگری را مدنظر داشته باشند. اگر هم قرار بر قطع همکاری باشد، من ماموریت خود را انجام دادم و تیم را به لیگ برتر آوردیم، اما من دوست دارم بمانم.
 
ویسی درباره اینکه آیا مسئولان فدراسیون فوتبال به او پیشنهادی برای سرمربیگری تیم امید داده‌اند، عنوان کرد: پیشنهاد هدایت تیم امید قبلا و در زمان کاشانی به من داده شده بود و حتی صحبت‌ها به خوبی پیش رفته بود، اما نشد. هدایت تیم‌های ملی افتخاری است که نسیب هر کسی نمی‌شود و امیدوارم هر کسی که سرمربی این تیم می‌شود بتواند تیم را به موفقیت برساند. اگر هم قرار باشد من سرمربی تیم امید شوم مثل یک سرباز زیر پرچم کشورم تلاش می‌کنم.
 
وی ادامه داد: حداقل توقع ما این است که مثل خارجی‌ها با مربیان ایرانی رفتار و امکانات را فراهم کنند. تیم امید هم تیم ملی است و باید حمایت شود. حتی باید برای تیم ملی بزرگسالان هم مربی ایرانی بگذارند و به جای هزینه برای مربی خارجی مربیان ایرانی را به خارج از کشور بفرستند تا کلاس‌های مربیگری را برگزار کنند. رزومه من مشخص است و می‌توانم به تیم امید کمک کنم.
 
سرمربی تیم شاهین در واکنش به اینکه اگر مجبور به انتخاب یک تیم از بین شاهین و تیم امید شود، گفت: خیلی سخت است. من بوشهر را دوست دارم و می‌خواهیم به این تیم کمک کنم. من هر دو تیم را دوست دارم و تیم امید هم شرایط خاص خود را دارد. هر ۲ را دوست دارم، اما واقعیت این است که تیم امید اولویت است. تیم امید بازیکنان خوبی دارد و امیدوارم تیم به المپیک صعود کند.
 
ویسی درباره اینکه اگر برای فصل آینده در تیم شاهین بماند قول ماندن در لیگ برتر را می‌دهد یا خیر، تصریح کرد: قول صد درصد می‌دهیم که تیم در لیگ می‌ماند. به هر حال هواداران از ما توقع دارند و این کار نیاز به یک عزم جدی دارد و همت همه مسئولان و تیم را می‌خواهد.
منبع : میزان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین