تاریخ انتشاريکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۵
plusresetminus
سرپرست تیم ملی کشتی آزاد گفت: بعد از رقابت‌های قهرمانی آسیا قطعاً با ابراهیمی و گودرزی بدلیل غیبت بدون هماهنگی در تمرینات تیم ملی برخورد خواهد شد.
۰
کد مطلب : ۱۹۴۲۹۴
با ابراهیمی و گودرزی قطعاً برخورد می‌شود

هادی حبیبی  درباره آخرین وضعیت تیم ملی کشتی آزاد ایران در آستانه اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا در چین اظهار کرد: خوشبختانه همه نفرات تیم ملی در شرایط خوبی قرار دارند و آماده حضور در این رقابت‌ها هستند. مصدومی هم نداریم و در مجموع شرایط تیم خوب است. سی‌ام فروردین ماه عازم چین هستیم و امیدوارم با دست پر به ایران بازگردیم.
 
سرپرست تیم ملی کشتی آزاد درباره غیبت محمد جواد ابراهیمی و علیرضا گودرزی در اردوی تیم ملی بدون هماهنگی کادر فنی که در اعتراض به عدم انتخابشان بوده گفت: گودرزی که از اردوی قبل و ابراهیمی نیز از اردوی فعلی در تمرینات تیم ملی حاضر نشدند و پس از رقابت‌های قهرمانی آسیا در خصوص این نفرات تصمیم‌گیری خواهد شد.
 
وی در پاسخ به این سوال که آیا با این دو کشتی گیر برخورد انضباطی می‌شود یا خیر، خاطرنشان کرد: به هر حال همه کشتی‌گیران موظف به رعایت نظم و انضباط در اردوهای تیم ملی هستند و حتماً با این دو کشتی‌گیر برخورد خواهد شد.
 
وی در ادامه درباره دلایل کادر فنی برای خط زدن ابراهیمی و ارشک محبی و انتخاب علیرضا کریمی بدون رعایت فرآیند انتخابی گفت: ابراهیمی در جام تختی دوم شد و ارشک محبی نیز که قهرمان جام تختی بود به رقابت‌های امیدهای آسیا اعزام شد. ابراهیمی هم به جام جهانی رفت که یک شکست نیز داشت. به کادر فنی این حق را بدهید که اختیار انتخاب نفراتش را داشته باشد چرا که در نهایت کادر فنی پاسخگوی نتایج است. اگر بنا بر اعتراضی هم باشد این ارشک محبی است که می‌تواند اعتراض کند که البته او نیز طبق نظر کادر فنی به امیدهای آسیا اعزام شد. کادر فنی برای همه کشتی‌گیران بر اساس توانایی و عملکردشان برنامه‌ریزی می‌کند و پاسخگوی تصمیمات خود نیز خواهد بود.
 
حبیبی با بیان اینکه کادر فنی نمی‌تواند به راحتی از کنار نام کشتی‌گیری مثل علیرضا کریمی عبور کند، گفت: ابراهیمی در سالی که گذشت ۲ باخت داشته و کسی که ۲ باخت داده نمی‌تواند مدعی باشد. آیا شما به کشتی‌گیری که در چند ثانیه پیروزی را با شکست عوض می‌کند می‌توانید در یک رویداد مهم اعتماد کنید؟ او کشتی‌گیر خوبی است اما تا زمانی که روش مبارزه خود را تغییر ندهد به موفقیت نمی‌رسد.
 
سرپرست تیم ملی کشتی آزاد با بیان اینکه بعد از رقابت‌های قهرمانی آسیا نحوه انتخاب ملی‌پوشان در رویدادهای جهانی و المپیک اعلام خواهد شد گفت: قطعاً کادر فنی بر اساس شایستگی کشتی‌گیران و عملکرد و نتایج آن‌ها نسبت به انتخاب نفرات مد نظر خود اقدام خواهد کرد و ممکن است برخی نفرات در تورنمنت‌های خارجی یا برگزاری رقابت انتخابی در داخل انتخاب شوند.
 
وی در پایان گفت: چرا هیچکس از انتخاب یک کشتی گیر جوان به اسم نخودی نگفت در حالی که آوردن یک جوان ۱۸ ساله و اعتماد به او شجاعت کادر فنی را نشان می‌دهد. ما به نتیجه او در آسیایی کاری نداریم اما خواستیم به او میدان بدهیم و توجه کنیم تا شاید بتواند آینده وزن ۷۴ کیلوگرم ما را تضمین کند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین