تاریخ انتشارشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
plusresetminus
حزب الله: سرپرست گروه آوازی تهران (وکاپلا) آرزو کرد در سال جدید سلیقه شنیداری مردم ارتقا پیدا کند.
۰
کد مطلب : ۱۹۴۱۸۴
یک آرزو برای سلیقه مردم

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،میلاد عمرانلو، سرپرست گروه آوازی تهران خبر داد: ما مشغول تولید چند اثر صوتی و تبدیل آن‌ها به آثار تصویری هستیم. یکی از اهداف ما در سال جدید دعوت از رهبر مهمان خارجی است و امیدواریم بتوانیم با توجه به شرایط اقتصادی در نیمه دوم سال این کار را به نتیجه برسانیم.
 
او ادامه داد که در کنار فعالیت گروه آوازی تهران با گروه کر «تنال» نیز فعالیت می‌کند که یک رهبر خارجی تیرماه برای رهبری این گروه دعوت شده است.
 
عمرانلو ترجیح داد پرسشی را درباره حضور این گروه در برنامه استعدادیابی «عصر جدید» پاسخ ندهد.
 
او بیان کرد: ما در تدارک آلبوم نیستیم با توجه به شرایط فعلی جامعه مقداری توجه مردم نسبت به خردی فیزیکی محصولات صوتی و تصویری پایین آمده است. نزدیک به سه سال است ویدئوی کنسرت سال ۹۴ ما آماده است؛ هیچ‌کس حاضر نمی‌شود کار را از ما بخرد و آن را منتشر کند. اول به دلیل اینکه استقبال چندانی از محصولات فیزیکی انجام نمی‌شود و دوم اینکه گروه ما آنقدر معروف نیست و ما علاقه‌مندان خاص خود را داریم که خیلی برایشان احترام قائلیم و خیلی دوست داریم همیشه آن‌ها را راضی نگه داریم. با توجه به شرایط فعلی که می‌بینم این کار خیلی به صلاح نیست؛ البته اگر کسی حاضر باشد ریسک بپذیرد و آلبوممان توسط شرکت منتشر شود، با کمال میل این کار را انجام می‌دهیم.
 
سرپرست گروه آوازی تهران همچنین اظهار کرد: آرزو می‌کنم در سال جدید وضعیت آموزش همگانی موسیقی افزایش پیدا کرده و سطح سلیقه موسیقایی مردم پیشرفت کند. امیدوارم بتوانیم کاری کنیم سطح سلیقه شنیداری مردم به جهت صحیح خودش بیاید.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین