تاریخ انتشارسه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵
plusresetminus
حزب الله: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: با اجرای طرح نوروزی از سیزده هزار واحد صنفی استان بازرسی به عمل آمد.
۰
کد مطلب : ۱۹۳۹۰۱
انجام ۱۳ هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان البرز/ثبت ۲۰۰۰ تخلف
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: با اجرای طرح نوروزی از سیزده هزار واحد صنفی استان بازرسی به عمل آمد.
 
جهانگیر شاهمرادی در خصوص اقدامات انجام‌شده در قالب طرح نظارت نوروزی، اظهار کرد: در این طرح کشوری که از ابتدای بهمن‌ماه سال گذشته آغاز شد و تا پانزدهم فروردین‌ماه سال جاری ادامه داشت، گروه هدف کالاها و خدمات پرمشتری در ایام پایانی سال بوده است.
 
وی در رابطه با تعداد بازرسی‌های این طرح در استان البرز افزود: در راستای اجرای این طرح بزرگ ۱۳ هزار و ۴۶۸ مورد بازرسی از واحدهای صنفی و خدماتی صورت گرفت که منجر به تشکیل یک هزار و ۶۷۴ پرونده و ثبت دو هزار و ۴۸۷ تخلف به ارزش ۱۷۷ میلیارد و ۷۷۸ میلیون تومان شد.
 
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: در زمان اجرای این طرح یک هزار و ۱۶۸ گزارش مردمی پیگیری شده است که این گزارش‌ها از طریق سامانه ۱۲۴ به سازمان واصل‌شده بود و موردبررسی قرار گرفت که درنهایت از این تعداد گزارش واصله ۳۵۷ مورد آن متخلف و ۸۱۱ مورد آن غیر متخلف شناخته شد.
 
شاهمرادی اظهار کرد: در طول اجرای طرح نظارتی نوروزی، ۳۰۸ گشت مشترک صورت گرفت که ۲۸ مورد آن با تعزیرات حکومتی، ۱۸۲ مورد با اصناف استان و ۹۸ مورد آن مربوط به سایر دستگاه‌های اجرایی بوده است.
 
وی از همراهی و همکاری استانداری البرز، فرمانداری‌های استان، اتاق‌های اصناف البرز، دانشگاه علوم پزشکی، تعزیرات حکومتی، دامپزشکی، سازمان میراث فرهنگی، جهاد کشاورزی و دیگر نهادهای اجرایی مشارکت‌کننده در اجرای طرح نظارت نوروزی قدردانی کرد.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین