تاریخ انتشاردوشنبه ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
plusresetminus
حزب الله: مدیر مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی البرز گفت: ۴۲ هزار و ۹۸ کیلو مواد غذایی طی ایام نوروز در استان البرز معدوم شده است.
۰
کد مطلب : ۱۹۳۸۱۲
افزون بر ۴۴ هزار کیلو مواد غذایی در البرز معدوم شد
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، مهرداد بابایی پیش از ظهر دوشنبه در نشستی خبری با خبرنگاران که در محل دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار شد با اشاره به اینکه طرح سلامت نوروزی و چهارشنبه آخر سال را با تمام توان پشت سر گذاشتیم، اظهار کرد: در چهارشنبه آخر سال مجموعاً ۱۶۲ مصدوم داشتیم.
 
وی بابیان این نکته که خوشبختانه تعداد مصدومان چهارشنبه‌سوری نسبت به سال گذشته با کاهش ۲۰ درصدی همراه بود، گفت: در چهارشنبه آخر سال امسال فوتی نداشتیم و تنها ۱۳ مورد بستری داشتیم.
 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان البرز بابیان این مطلب که در ایام نوروز مجموعاً ۲۴ هزار و ۶۷۷ تماس با اورژانس گرفته‌شده است، ادامه داد: این تماس‌ها نسبت به سال گذشته ۶ درصد افزایش داشته است.
 
بابایی با اشاره به اینکه در ایام نوروز هشت هزار و ۸۸۱ مأموریت انجام‌شده است، افزود: این رقم نسبت به سال گذشته ۳۴ درصد افزایش داشته است.
 
وی با تأکید بر اینکه امسال در ایام نوروزی کاهش ۴ درصدی تصادفات را شاهد بودیم، عنوان کرد: آمار تصادفات در این ایام ۸۷۴ بوده است.
 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان البرز اضافه کرد: از این تعداد ۲۹۶ مأموریت مربوط به تصادفات جاده‌ای بوده است.
 
بابایی بابیان این‌که ۱۷ سورت پرواز هوایی امدادی در ایام نوروز داشته‌ایم، افزود: ۲۴ مصدوم هوایی نیز از این طریق به بیمارستان‌های استان منتقل‌شده‌اند.
 
وی با اشاره به اینکه ۱۴ هزار و ۳۵۱ بازدید نیز از اماکن بهداشتی استان نیز انجام‌گرفته است، عنوان کرد: ۳۷۲ مرکز به مراجع قضائی معرفی‌شده‌اند.
 
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان البرز تأکید کرد: ۴۲ هزار و ۹۸ کیلو مواد غذایی نیز در ایام نوروز در استان البرز معدوم شده است.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین