تاریخ انتشاريکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
plusresetminus
حزب الله: شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز یکشنبه بیست و یکم بهمن ماه ۹۷، با کاهش ۶۷ واحدی معادل ۰.۰۴ درصد به رقم ۱۵۸ هزار و ۴۶۷ واحد رسید. این در حالی است که در هفته منتهی به هفدهم بهمن ماه، شاخص کل با کاهش ۱۷۵۹ واحدی نسبت به هفته قبل در ارتفاع ۱۵۸ هزار و ۵۳۵ واحد قرار گرفته بود.
۰
کد مطلب : ۱۹۰۰۷۷
شاخص کل بورس درجا زد/ کاهش تعداد، ارزش و حجم معاملات بازار سرمایه
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، امروز تالار شیشه‌ای در دومین و اولین روز کاری هفته جاری، شاهد روند نزولی اکثر شاخص‌های منتخب بود؛ به گونه‌ای که، شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با کاهش ۱۹ واحدی معادل ۰.۰۴ درصد به رقم ۴۵ هزار و ۹۳۵ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز، با رشد ۹۵ واحدی معادل ۰.۳۲ درصد، عدد ۲۹ هزار و ۶۹۲ واحد را به نمایش گذاشت.
 
شاخص قیمت (هم وزن) نیز با افزایش ۶۶ واحدی معادل ۰.۳۲ درصد به رقم ۲۰ هزار و ۸۷۰ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور، ۱۶۴ واحد کاهش معادل ۰.۰۹ درصد را رقم زد و به سطح ۱۷۵ هزار و ۸۱۶ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۴۷ واحد کاهش معادل ۰.۰۴ درصد به رقم ۱۱۷ هزار و ۹۹۶ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز، با ۱۴۴ واحد کاهش معادل ۰.۰۵ درصد همراه بود و عدد ۳۰۹ هزار و ۶۶۲ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص کل بورس بیشترین پیشروی را در ساعت ۰۹:۳۵ داشت و در سطح ۱۵۸ هزار و ۷۷۶ واحد قرار گرفت.
منبع : تابناک
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین