تاریخ انتشارپنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
plusresetminus
حزب الله: روسیه باردیگر نسبت به هرگونه مداخله نظامی در ونزوئلا هشدار داده و این اقدام را بدترین سناریوی ممکن عنوان کرده است.
۰
کد مطلب : ۱۸۹۹۶۳
هشدار شدید روسیه نسبت به دخالت نظامی در ونزوئلا
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، «سرگئی ریابکوف»، معاون وزیر امور خارجه روسیه که در نشست گروه تماس دربارۀ ونزوئلا شرکت می کند، ضمن هشدار نسبت به هرگونه عملیات نظامی در ونزوئلا، این اقدام را باعث شکل‌گیری بدترین سناریوی ممکن در منطقه عنوان کرده است.
 
معاون وزیر امور خارجه روسیه همچنین با ابراز نگرانی از برخی اظهارات کشورهای خارجی درباره ونزوئلا، تاکید کرده است توجه کمی به نشست تماس دربارۀ ونزوئلا شده و این موضوع به نگرانی‌های بیشتری دامن زده است.
 
به گفته ریابکوف انتظار بر آن بود که در نشست مذکور کشورهای بیشتری شرکت کنند و زمینه برای شکل‌گیری گفتگوهای داخلی میان گروه‌های مختلف ونزوئلایی فراهم شود.
 
معاون وزیر امور خارجه همچنین افزود: در صورتی که نتیجه نشست تماس دربارۀ ونزوئلا به معنای فشار بیشتر بر دولت قانونی و مشروع این کشور باشد، دیگر فرصت‌ها از دست خواهد رفت و روسیه نیز حاضر به پذیرش این فشارها نیست.
 
نشست تماس دربارۀ ونزوئلا در شهر مونتوویدئو، پایتخت اروگوئه برگزار می‌شود و علاوه بر روسیه، کشورهای دیگری از اتحادیه اروپا به همراه برخی اعضای گروه لیما از آمریکای لاتین نیز حضور دارند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین