تاریخ انتشاردوشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
plusresetminus
ارتش رژیم صهیونیستی از شامگاه یکشنبه مانور نظامی گسترده‌ای را در مناطق مجاور غزه آغاز کرده است، .
۰
کد مطلب : ۱۸۷۹۷۱
هشدار شدید اللحن حماس به صهیونیست‌ها
 شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد، این مانور با مشارکت بخشی از نیروهای ارتش، نیروهای فوق‌العاده و برخی وزارتخانه‌ها برگزار می‌شود.
 
منبع مذکور اشاره کرد که در این مانور، سناریوهای مختلف در صورت وقوع جنگ بررسی خواهد شد.
 
از جمله سناریوهایی که در این مانور قرار است شبیه سازی شود، نفوذ مبارزان مقاومت فلسطین به شهرک‌های صهیونیست نشین، حملات موشکی و راکتی مستقیم به خانه‌ها، تخلیه شهرک‌ها در جریان جنگ یا پس از اعلام آتش‌بس خواهد بود.
 
شبکه مذکور افزود که این مانور در سایه اوضاع متشنج کنونی در مرزهای جنوبی برگزار می‌شود.
 
این در حالی است که جنبش مقاومت اسلامی حماس رژیم صهیونیستی را از ادامه تجاوزاتش علیه نوار غزه و حملات هوایی به این باریکه برحذر داشت.
 
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از پایگاه خبری عبری زبان "کان"، حماس از طریق مصر پیامی شدیداللحن برای رژیم صهیونیستی ارسال کرده است با این مضمون که در صورت تکرار بمباران غزه، این جنبش بلافاصله نیروهای کنترل اوضاع میدانی در مناطق مرزی را خارج خواهد کرد.
 
این جنبش همچنین نسبت به ممانعت رژیم صهیونیستی از تحویل کمک‌های مالی قطر به نوار  غزه هشدار داده و تهدید کرده است که در صورت تاخیر در تحویل این کمک‌ها، اوضاع در مرزهای جنوبی متشنج خواهد شد.
 
جنبش مقاومت اسلامی حماس رژیم صهیونیستی را به طفره رفتن از عمل به تفاهمات حاصل شده برای آرام سازی اوضاع در غزه تحت نظارت مصر متهم کرده است.
 
منبع مذکور اشاره کرد که حماس در پیام خود اعلام کرده است که به تفاهمات حاصل شده برای آرام سازی اوضاع پایبند خواهد بود و این تفاهمات باید به طور کامل تحت نظارت مصر به اجرا دربیاید.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین