تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۴
plusresetminus
حزب الله: دستیار سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید اگر بخواهیم در این رقابت‌ها موفق باشیم، باید بازی به بازی و قدم به قدم جلو برویم.
۰
کد مطلب : ۱۸۷۶۸۸
تمام تمرکز ما روی بازی با ویتنام است کارلوس کی‌ روش
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، اوسیانو کروز دستیار سرمربی تیم ملی ایران در حاشیه تمرین امروز تیم ملی اظهار کرد: تمام بازیکنان آمادگی لازم را دارند. علیرضا جهانبخش هم آماده است و ما تیم کامل را در اختیار داریم. الان مهم‌ترین مساله‌ای که با آن روبرو هستیم بازی برابر ویتنام است. این بازی دومین فینال ما است و می‌تواند برای رفتن به دور دوم مسابقات تعیین کننده باشد. تمام تمرکز ما روی این تیم است؛ تیمی که برای رفتن به دور بعد مسابقات مدعی است. خیلی‌ها می‌گویند مدعی صعود به دور بعد است ولی تمام تمرکز ما برابر ویتنام است چون این بازی برای صعود ما به دور بعد تعیین کننده است.
 
او ادامه داد: هم بازیکنان هم کادر فنی سراسر با شور و اشتیاق هستند. اگر بخواهیم در این رقابت‌ها موفق باشیم، باید بازی به بازی و قدم به قدم جلو برویم و بازیکنان هم باید این تفکر را داشته باشند و باید نگاه‌مان اینگونه باشد.
 
او در مورد شور و انگیزه بازیکنان در تمرینات و انگیزه قهرمانی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا گفت:‌ فکر می‌کنم داشتن یک شرایط  سلامت در اردو می‌تواند خیلی مهم باشد. ما انگیزه و تمرکز لازم را  برای کار داریم. این مساله در تمام اردوها وجود داشته است. چون بازیکنان فوق‌العاده‌ای داریم و این به موفقیت تیم می‌تواند بسیار کمک کند.
منبع : ایسنا
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین