تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
plusresetminus
حزب الله: دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با "ابراز تأسف از اینکه در حوزه‌های اقتصاد و فرهنگ با چالش‌ها و مشکلاتی مواجه هستیم" گفت: ما با عمل انقلابی و جهادی آمریکا را در حوزه دفاع و امنیت کنار زدیم و امروز دستاوردهای موشکی و اقتدار دفاعی ما زبانزد دوست و دشمن است.
۰
کد مطلب : ۱۸۷۶۳۸
اقتدار دفاعی ما زبانزد دوست و دشمن است
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در همایش تبیین دستاوردهای 40ساله انقلاب اسلامی، اظهار داشت: برخی ارکان یک جامعه مانند تابلوهایی هستند که اگر بازآفرینی و بازنمایی نشوند، منجر به ایجاد شبهه، تردید و گم کردن راه و مسیر خواهند شد و دوران باشکوه و عزت‌آفرین دفاع مقدس، انقلاب اسلامی و موضوع ولایت فقیه از جمله این ارکان به‌شمار می‌روند.
 
 وی افزود: نسل پرشور و جدید که از ذهنیت تاریخی نسل قبل برخوردار نیست به این هدایت‌گری نیاز داشته و چهل‌سالگی انقلاب اسلامی بهترین فرصت برای تبیین و بازنمایی دستاوردهای این انقلاب شکوهمند و الهام‌بخش است.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با یادآوری خباثت و توطئه‌های استکبار جهانی علیه انقلاب اسلامی، آمریکا را منشأ چالش‌ها علیه ملت ایران عنوان و تصریح کرد: در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی، تقابل انقلاب اسلامی و آمریکا به یکی از مهم‌ترین مقاطع خود رسیده و 22 بهمن امسال فرصت مناسبی است تا پاسخی محکم به همه کینه‌توزی‌های آمریکا و سردمداران آن داده شود.
 

رضایی با بیان اینکه "با گذشت چهار دهه از انقلاب اسلامی تقریباً در تمامی زمینه‌ها پیشرفت داشته‌ایم"، گفت: در برخی ابعاد، پیشرفتها شگرف و در برخی حوزه‌ها در حد انتظار نبوده است؛ در هر صحنه‌ای که آمریکا را کنار زده و انقلابی عمل کردیم، نتایج معجزه‌گون و بسیار امید‌بخش و در هر حوزه‌ای که به توان و ظرفیت‌های داخل کم‌توجه بوده‌ایم، هنوز هم با مشکلات و موانعی روبه‌رو هستیم.
 
وی افزود: ما با عمل انقلابی و جهادی آمریکا را در حوزه دفاع و امنیت کنار زدیم و امروز دستاوردهای موشکی و اقتدار دفاعی ما زبانزد دوست و دشمن است، اما در حوزه‌های اقتصاد و فرهنگ، متأسفانه هنوز هم با چالش‌ها و مشکلاتی مواجه هستیم و تا زمانی که با الگوهای بومی و مبتنی بر مبانی اسلامی خود عمل نکنیم و آمریکا را از این صحنه‌ها خارج نکنیم، به رشد و شکوفایی نخواهیم رسید.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلح نظام در پایان با تذکر اینکه "دشمنان ما امروز در صدد تضعیف روحیه مقاومت، ایثار و شهادت‌طلبی نزد ملت ایران و خاموش کردن این تصاویر نورانی و الهام‌بخش هستند"، بر ضرورت شناخت دقیق [نقشه‌های دشمن] و عدم اعتماد به دشمن و پرهیز از ساده‌اندیشی و ساده‌انگاری تأکید کرد.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین