تاریخ انتشارچهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
plusresetminus
حزب الله : سرپرست استانداری البرز با بیان اینکه ایجاد بندر خشک یکی از برنامه‌هایی است که در حال برنامه‌ریزی آن هستیم، گفت: با طبیعت موجود در استان گردشگری جزء برنامه‌‍‌های راهبردی مدیران استان است.
۰
کد مطلب : ۱۸۳۴۸۶
ایجاد «بندر خشک» در استان البرز پیگیری می‌شود
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،عزیزالله شهبازی شامگاه سه‌شنبه در آئین اختتامیه نخستین نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی و صادراتی البرز اظهار داشت:  کسب و کار و تولید در استان بدون در نظر گرفتن فشارهای اقتصادی و تحریم‌های دشمنان  رونق گرفته  است.
 
وی با اشاره به اینکه قوای سه گانه در کشور با همدلی و اتحاد در حال فعالیت هستند، افزود: هیچ  حاشیه‌ای  در البرز وجود ندارد و تمام افرادی که در بخش تولید مشغول به کار هستند با عزمی جدی به کار خود ادامه می‌دهند. 
 
شهبازی با اشاره به اینکه در استان همه در بخش صنعت، متحد و منسجم در کنار عوامل تولید و اشتغال هستند، بیان کرد: با طبیعت موجود در استان گردشگری جزء برنامه‌‍‌های راهبردی مدیران استان است.
 
    بیشتر بخوانید
 
        ایجاد بندر خشک در استان مرکزی به منظور حمل و نقل ترکیبی مورد توجه قرار گیرد
 
        وزارت راه و شهر‌سازی ‌با ایجاد بندر خشک در کرمانشاه موافقت کرد
 
سرپرست استانداری البرز ادامه داد:  یکی از  ظرفیت‌های  استان فرودگاه پیام است و در حوزه  توسعه گردشگری این فرودگاه حائز اهمیت است.
 
شهبازی با بیان اینکه  ایجاد بندر خشک یکی  از برنامه‌هایی است که در حال برنامه‌ریزی آن هستیم، عنوان کرد: انتظار می‌رود مدیران استانی، بانک‌ها، بخش‌هایی از جمله تامین اجتماعی، کار و رفاه اجتماعی، شهرک‌های صنعتی و سازمان صنعت، معدن و تجارت در کنار هم  مشکلات صنعتگران  را حل کنند.
 
سرپرست استانداری البرز گفت: ان‌شاءالله همه در کنار هم بتوانیم از چنین شرایط اقتصادی سخت عبور کنیم و مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم.
 
همچنین عزیز اکبریان در این مراسم اظهار داشت: در حال حاضر کشور در شرایط تحریمی ناجوانمردانه‌ای است.
 
وی با اشاره به اینکه امیدواریم  با همدلی و وحدت از این شرایط سخت عبور کنیم، افزود: این شرایط برای اولین بار نیست که  در ایران به وجود آمده و  اگر به گذشته برگردیم می‌بینیم که در دوران جنگ هم در تامین سیم خاردار با مشکل مواجه بودیم ولی با تعامل درست حتی یک وجب از خاکمان را به دشمن واگذار نکردیم.
 
رئیس کمیسیون صنایع مجلس با بیان اینکه جنگ اقتصادی امروز شرایط حساسی را در کشور به وجود آورده است، عنوان کرد: بخش تولید و صنعت جوانمردانه و محکم در مقابل مشکلات ایستاده‌ و در حال حاضر بیشتر سازندگان قطعات خودرو روزانه میلیاردی ضرر می‌کنند ولی حاضر نیستند دست از فعالیت بردارند.
 
نماینده کرج در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه برای گذشتن از چنین شرایطی دولت باید به بخش خصوصی اعتماد کند، خاطرنشان کرد: امروزه یک تولیدکننده بخش خصوصی کاری می‌تواند بکند  که از عهده یک مقام بالای دولتی برنمی‌آید به همین جهت باید از ظرفیتهای بخش خصوصی استفاده کنیم تا کشور در مسیر توسعه بازنماند.
 
وی با بیان اینکه باید قبول کنیم با قوانین موجود نمی‌شود  کشور را اداره کرد، بیان کرد: مجلس و دولت باید در مسیر اصلاح اصولی گام بردارند و ملت ایران از تحریم‌ها ترسی ندارد.
 
 وی ادامه داد:  ما نگران وضع تحریمهای جدید نیستیم و به کوری چشم دشمنان سال آینده موفق تر از امسال حرکت می‌کنیم.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین