تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
plusresetminus
حزب الله : مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز با بیان اینکه نمایشگاه توانمندی صنایع البرز عصر امروز در کرج آغاز به کار می‌کند،گفت:هئیت‌های تجاری عراق برای بررسی راه های همکاری بیشتر به البرز سفر می‌کنند.
۰
کد مطلب : ۱۸۳۳۲۶
هئیت‌های تجاری عراق به البرز سفر می‌کنند

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمد امین فرشی  در مورد برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی صادراتی و فرصت‌های سرمایه گذاری در استان البرز اظهار داشت:برنامه های متنوعی در حاشیه برگزاری این نمایشگاه تدارک دیده شده که یکی از این برنامه‌های جانبی نشست سراسری فن بازارهای کشور است که به مدت 2 روز تمام کارگزاران فن بازار کشور در استان البرز می‌یابند.
 
وی افزود:10 تور صنعتی از استان‌های دیگر برای بازدید از نمایشگاه به استان البرز سفرمی‌کنند که این برنامه می‌تواند در راستای تعامل هر چه بیشتر میان صنعتگران باشد.
 
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز با بیان اینکه نشست مشترک ایران و عراق با حضور رایزنان اقتصادی و مسئولان اتاق‌های بازرگانی 4 شهر ایران  و عراق و همچنین تمام عوامل دخیل در حوزه صادرات  27 آبان ماه برگزار می‌شود،بیان کرد: حضور تمام رایزنان اقتصادی ایران در کشورهای دیگر در این نمایشگاه قطعی شده و با هماهنگی وزارت امور خارجه از سفرا و کاردارها و رایزنان 17 کشور برای حضور در این رویداد اقتصادی دعوت به عمل آمده است.
 
فرشی با بیان اینکه برنامه مفصلی هم برای شناسایی ظرفیت‌های همکاری بین ایران و دیگر کشورهای همسایه در نظر گرفته شده است و جلساتی در این باره در حاشیه نمایشگاه برگزار می‌شود،گفت: جلسه‌ای هم با حضور بانوان کارآفرین استان البرز و یکی از مقامات مسئول در این حوزه برای بحث و بررسی راه‌های حمایت از زنان کارآفرین برگزار می‌شود.
 
وی با بیان اینکه بیش از 110 برند برتر استان البرز در نمایشگاه توانمندی‌های تولیدی صادراتی و فرصت های سرمایه‌گذاری البرز شرکت می‌کنند،تصریح کرد:جدیدترین پدیده‌های صنعتی و فناوری استان البرز در حوزه تولید و صادرات در این نمایشگاه معرفی می‌شوند.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین