تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۵
plusresetminus
حزب الله : رئیس شورای شهر کرج با بیان اینکه شهر کرج برای صنایع بزرگ محدودیت دارد، گفت: باید به دنبال کسب و کار کوچک که فضای قابل توجهی نیاز ندارد در شهر کرج بود و این کسب و کارهای نوین را توسعه داد.
۰
کد مطلب : ۱۸۳۳۲۴
شورای اسلامی شهر کرج از کسب و کارهای نوین حمایت می‌کند
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، عباس زارع در رویداد استارتاپ مشترک مرکز کسب و کارهای نوین شهرداری کرج و شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز که عصر امروز در سالن میلاد کرج برگزار شد با تقدیر از شرکت شهرک‌های صنعتی استان البرز به جهت برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های  تولیدی، صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان البرز اظهار داشت: بانوان در حوزه کسب و کارهای نوین و تلاش در حوزه‌های مختلف جامعه نقش به سزایی دارند و نقش آنها کمتر از مردان نیست.
 
وی افزود: برگزاری رویداد استارتاپ شهرداری کرج با شرکت شهرک‌های صنعتی مولد حرکت ما مسئولان استان است  و سبب توجه ویژه به این بخش شده است.
 
رئیس شورای شهر کرج با بیان اینکه رویداد استارتاپ نقش به‌سزایی در اشتغال آفرینی دارد و تاثیرات این رویداد در البرز نمایان می‌شود، بیان کرد: یکی از مشکلات که همه از آن آسیب می‌بینند بیکاری و کمبود شغل مهیا در جامعه امروز است و ناچار به تغییر رویکرد در این زمینه هستیم.
 
 رئیس شورای شهر کرج با بیان اینکه شهر کرج برای صنایع بزرگ محدودیت دارد، عنوان کرد: باید به دنبال کسب و کار کوچک که فضای قابل توجهی نیاز ندارد در شهر کرج بود و این کسب و کارهای نوین را توسعه داد.
 
وی با بیان اینکه امروز فقط باید فکر و کار کرد تا مشکلات جامعه کم شود، عنوان کرد: فکرهای بسیار خوب  و نوآورانه در حوزه اشتغال و تولید ثروت در این استارتاپ‌ها  عرضه می‌شود.
 
 وی با بیان اینکه استان البرز و شهر کرج زمینه مساعدی برای رشد اشتغال از راه استارتاپ دارد، عنوان کرد: یکی از استارتاپ‌های کرج جنبه بین‌المللی پیدا کرده و در حوزه  کاهش ترافیک و مسایل زیست محیطی تاثیرگذار بوده و فراتر از مرزهای جغرافیایی ایران در حال ارزش‌آفرینی و درآمدزایی است.
 
زارع با بیان اینکه اعتماد به نفس و کار تیمی باید در حوزه کسب و کارهای نوین با جدیت پیگیری شود،گفت:  شورای اسلامی شهر کرج از کسب و کارهای نوین و استارتاپ حمایت می‌کند.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین