تاریخ انتشاردوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۶
plusresetminus
حزب الله : مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گفت: در ارتباط با صدور پروانه بهره برداری در شهرک‌های صنعتی، البرز رتبه سوم کشوری و از نظر میزان اشتغال رتبه اول و همچنین از نظر میزان سرمایه‌گذاری رتبه چهارم کشوری را کسب کرده‌ایم.
۰
کد مطلب : ۱۸۳۳۲۳
البرز از نظر میزان اشتغال در شهرک‌های صنعتی رتبه اول را در کشور کسب کرد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،محمدامین فرشی صبح امروز در نشست خبری در سالن جلسات شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز به  برگزاری نمایشگاه  توانمندی‌های تولیدی و صادراتی البرز اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از بزرگترین نمایشگاه‌ها و رویدادهای تجاری که تا کنون انجام نشده در استان البرز به زودی برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به اینکه نزدیک به دو هزار متر فضای نمایشگاهی در اختیار واحدهای صادراتی قرار گرفته و 100 واحد صادراتی در این متراژ حضور دارند، افزود: اتاق مستقلی برای خبرنگاران و اصحاب رسانه در محل نمایشگاه مهیا شده و برنامه‌های اقتصاد پویا در 4 الی 5 برنامه در حوزه‌های اقتصادی برگزار می‌شود.
 
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با اشاره به اینکه در این نمایشگاه مسئولین کشوری مانند معاون رئیس جمهور، وزیران، معاونین وزرا، هئیت‌های تجاری و مسئولین استانی حضور دارند، عنوان کرد: 10 کشور و 100 هیئت تجاری در حاشیه این نمایشگاه حضور دارند که از جمله این کشورها عراق، افغانستان، روسیه، لبنان، بلاروس و یگر کشورها هستند.
 
فرشی با بیان اینکه بیش از 10 تور صنعتی از سراسر کشور در این نمایشگاه حضور می‌یابند، بیان کرد: نشست تجاری اقتصادی ایران و عراق با حضور رایزن‌ها و روسای اتاق بازرگانی 4 شهر عراق در این نمایشگاه برگزار می‌شود و تمام رایزنهای بازرگانی جمهوری اسلانی در این نمایشگاه حضور دارند.
 
وی با بیان اینکه نشست بانوان کارآفرینکشور با حضور خانم ابتکار و بانوان اقتصادی که در دولت هستند در این نمایشگاه برگزار می‌شود، گفت:  31 واحد صنعتی در استان البرز وجود دارد که مالک آنها بانوان هستند و 18 واحد دیگر واحد کارآفرین هستند که خانم هستند و به زودی وارد بازار کار می شوند.
 
فرشی تصریح کرد: در6 ماهه  سال  96 برای واحدهای مستقر در شهرک‌های صنعتی مستقل بالغ بر 12 میلیون دلار صادرات داشته‌ایم و در 6 ماهه اول سال جاری تا کنون 65 میلیون دلار صادرات داشته‌ایم.
 
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز با بیان اینکه از ابتدای سال تا کنون 239 پروانه بهره برداری صادر شده است و از این تعداد 112 پروانه مربوط به شهرکهای صنعتی دولتی و 89  پرونده خصوصی و 38 عدد مربوط به خارج از شهرکهای صنعتی است، خاطرنشان کرد: برای 239 پروانه ساختی که صادر شده 6 هزار و162 نفر اشتغال ایجاد شده است.
 
وی ادامه داد: در ارتباط با صدور پروانه بهره برداری در شهرک‌های صنعتی، البرز رتبه سوم کشوری و از نظر میزان اشتغال رتبه اول و همچنین از نظر میزان سرمایه‌گذاری رتبه چهارم کشوری را کسب کرده‌ایم.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین