تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
plusresetminus
حزب الله : شهردار کرج با گلایه از نامناسب بودن ناوگان حمل و نقل عمومی، گفت: نوسازی ناوگان فرسوده کلانشهر کرج ضروری است.
۰
کد مطلب : ۱۸۲۵۹۰
ناوگان حمل و نقل عمومی نوسازی می شود/ تزریق 100 دستگاه اتوبوس تا دهه فجر
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،علی اصغر کمالی زاده با ییان این مطلب، اظهار کرد: فرسودگی ناوگان حمل و نقل عمومی زمینه نارضایتی مردم، مسئولان و اعضای شورای اسلامی شهر را فراهم کرده است.
 
وی به گلایه شهروندان نسبت به شرایط کنونی ناوگان حمل و نقل اشاره کرد و افزود: نوسازی ناوگان با جدیت پیگیری و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام برسد.
 
به گفته شهردار کرج، فرسودگی و کمبود های موجود در ناوگان حمل و نقل زمینه ایجاد بحران اجتماعی در نقاط حاشیه ای شهر را مهیا می کند.
 
کمالی زاده به ظرفیت های بالقوه سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری کرج اشاره کرد و گفت: از ۶۴۰ نیروی این سازمان باید برای بهبود شرایط استفاده کرد.
 
وی با تاکید بر تزریق ۱۰۰ دستگاه اتوبوس جدید به ناوگان حمل و نقل عمومی تا دهه فجر امسال، تاکید کرد: استفاده از ظرفیت بخش خصوصی نوسازی را امکان پذیر می کند.
 
 
نوسازی ناوگان تاکسیرانی الزامی است
شهردار کرج با اشاره به وضعیت نامناسب تاکسی ها، گفت: در این بخش نیز اقدام قابل قبولی انجام نگرفته است.
 
کمالی زاده با بیان آن که بعد از گذشت ۱۰ سال در موضوع بی آر تی نیز منفعل بوده ایم، ادامه داد: با راه‌اندازی خطوط بی آر تی و استفاده از مشارکت بخش خصوصی می توانیم تغییرات مثبتی در ناوگان حمل و نقل عمومی ایجاد کنیم.
 
اعلام فراخوان بازسازی خودروها توسط شرکت های مطرح و مناسب، توجه به نظافت داخلی و خارجی ناوگان حمل و نقل عمومی همچنین بازسازی ناوگان فرسوده از جمله موارد حایز اهمیتی بود که در این نشست مطرح و بررسی شد.
 
منبع : پایگاه خبری مدیریت شهری کرج
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین