تاریخ انتشارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۶
plusresetminus
حزب الله : مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای البرز با بیان اینکه ۱۶ هزار تردد در محور کرج- چالوس در روز ۱۵ آبان ثبت شد، گفت: بر اساس آمار اخذ شده از تردد شمارهای محور کرج-کندوان, مسافران در ۱۵ آبان بیشتر از ۲۸ اسفند سال گذشته از محور کرج- چالوس به سفر رفتند.
۰
کد مطلب : ۱۸۲۵۳۸
۱۶ هزار تردد در محور کرج- چالوس در روز ۱۵ آبان ثبت شد

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مهرداد جهانی  اظهار داشت: همزمان با تعطیلات هفته گذشته بر اساس آمار ثبت شده از تردد شمارهای منصوب در جاده‌های استان البرز  در روز 15 آبان‌ماه بیش از 16 هزار تردد در محور کرج- کندوان ثبت شده که این آمار از ترددهای ثبت شده در  28 اسفندماه سال گذشته بیشتر بوده است. 
 
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان البرز ادامه داد: بر اساس آمار اخذ شده از تردد شمارهای محور کرج-کندوان, مسافران در 15 آبان ماه بیشتر از 28 اسفند سال گذشته از محور کرج- چالوس به سفر رفتند.
 
وی افزود: بر اساس اطلاعات و آمار اخذ شده از تردد شمارهای منصوب در محور کرج- کندوان، در روز 15 آبان بیش از 16 هزار و 524 تردد در منطقه پورکان جاده کرج- چالوس ثبت شده است، این در حالی است که در 28 اسفند سال گذشته که مصادف با اوج سفرهای نوروزی هموطنان بود، 16 هزار و 218 تردد در این مقطع ثبت شده بود. 
 
وی افزود: به رغم هشدارهای هواشناسی و اطلاع‌رسانی انجام شده مبنی بر بارش برف در محور کرج- کندوان، متاسفانه مسافران این مسیر اکثراً فاقد تجهیزات لازم مانند زنجیر چرخ و اقلام مورد نیاز سفرهای زمستانی  بودند و این امر علاوه بر ترافیک سنگین سبب کندی تردد و توقف‌های طولانی در طول مسیر شد.
 
جهانی با اشاره به ضرورت مدیریت سفر و پرهیز از سفرهای غیرضرور در مواقع بارش‌های شدید در محورهای کوهستانی، بر لزوم همراه داشتن  زنجیر چرخ  و همکاری با نیروهای راهداری در طول سفر تاکید کرد و افزود: هموطنان عزیز قبل از سفر با تماس با سامانه 141 از وضعیت راه‌ها مطلع شده و با انتخاب مسیر مناسب سفر خود را مدیریت کنند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین