تاریخ انتشاردوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
plusresetminus
حزب الله : رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران یکی از سناریوهای دشمنان را ایجاد یأس و ناامیدی میان مردم دانست و گفت: امروز بزرگ‌ترین خیانت به مردم دامن زدن به یأس و ناامیدی در جامعه است.
۰
کد مطلب : ۱۸۱۲۶۱
سناریوی دشمنان، ایجاد یأس در میان مردم است/برپایی ۳ سینمای سیّار در مرزها
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،سیعد اوحدی رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران امروز در نشست خبری «40 سال با رسانه‌ها» طی سخنانی با اشاره چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در چهل سالگی انقلاب اسلامی توجه ویژه‌ای به جایگاه رسانه‌ها دارد. به همین مناسبت از هفته آینده 40 نشست در 40 هفته با حضور صاحب نظران این عرصه در فرهنگسرای رسانه برگزار می‌شود.
 
وی با اشاره به نقش مهم اصحاب رسانه در ایجاد آگاهی میان مردم اظهار کرد: امروز جمهوری اسلامی بر محور مقاومت در جنگ اقتصادی بزرگی قرار دارد. دشمنان فضاهای مجازی و رسانه را ابزار تحقق اهدافشان در جمهوری اسلامی قرار داده‌اند. این در حالی است که ما باید از رسانه به عنوان ابزاری مهم در تحقق اهداف و آرمان‌های نظام اسلامی استفاده کنیم.
 
ایجاد یأ در میان مردم سناریوی دشمن است
 
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران یکی از سناریوهای دشمنان را ایجاد یأس و ناامیدی میان مردم دانست و گفت: امروز بزرگ‌ترین خیانت به مردم دامن زدن به یأس و ناامیدی در جامعه است.
 
وی خاطرنشان کرد: امروزه بیش از 3500 نشریه در کشور فعالیت دارد، بیش از 350 روزنامه و 40 خبرگزاری در حال اطلاع رسانی هستند، این اتفاق اصلاً با آنچه پیش از انقلاب اسلامی وجود داشت، قابل مقایسه نیست.
 
اوحدی افزود: در حوزه رسانه حدود 350 شهید داریم که این خود سرمایه‌ای بزرگ برای اصحاب رسانه تلقی می‌شود. حتی در دوران اسارت و حادثه منا نیز از قشر اصحاب رسانه بزرگوارانی حضور داشتند که به لشگر شهداء نیز پیوستند.
 
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران با اشاره به هزینه‌های میلیاردی غربی‌ها برای بهم زدن ترکیب سیاسی عراق گفت: آنان با وجود این همه تلاش و هزینه‌های زیاد، اقرار کردند که به دلیل حضور رسانه آزادی‌خواه به این هدفشان نرسیده‌اند.
 
وی کارنامه چهل سالگی انقلاب اسلامی را کارنامه‌ای موفق دانست و گفت: در حوزه اربعین یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های ما با همکاری برخی ارگان‌ها مانند ستاد عالی کانونهای فرهنگی هنری مساجد و سپاه محمد رسول الله (ص) و ...، برپایی نمایشگاه «نقطه رهایی» با حضور 60 بازیگر در منطقه‌ای 10 هکتاری در ضلع شمالی مصلای امام خمینی (ره) بوده که روایتگر گوشه‌هایی از دوران دفاع مقدس است.
 
برپایی 3 سینمای سیّار در مرزها
 
اوحدی از برپایی 3 سینمای سیّار در مرزهای کشور خبر داد و گفت: به همت قرارگاه فرهنگی هنری مردمی اربعین اولین «سینما سیار» در مرزهای خروجی کشور فعالیت خود را روز جمعه 27 مهرماه و با نمایش دو فیلم سینمایی برای زائران امام حسین(ع) آغاز کرد و تا 8 آبان ماه سال جاری ادامه دارد.
 
وی افزود: در این سینما سیار دو فیلم سینمایی «تنگه ابوقریب» و «به وقت شام» در سه مرز؛ مهران، شلمچه و چذابه و در دو نوبت ساعت 19 و 21 برای زائران نمایش داده می‌شود.
 
رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران یادآور شد: نمایشگاه موضوعی کتاب، نقالی و تعزیه‌خوانی، نمایشگاه عکس انقلاب و اربعین، کارگاه خوشنویسی و نقاشی حماسی، روایتگری واقعه عاشورا و اربعین، نمایشگاه موزه عبرت، یادواره شهدای جهان اسلام برگزار می‌‌شود.
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین