تاریخ انتشارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۹
plusresetminus
حزب الله : رئیس جمهور آمریکا گفت پیشنهادهایی درباره اقدامات مورد نیاز در پرونده جمال خاشقجی ارائه خواهد کرد و شاید در این زمینه وضع تحریم ها را در نظر بگیریم.
۰
کد مطلب : ۱۸۰۹۴۲
در پرونده خاشقجی شاید وضع تحریم ها را در نظر بگیریم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد صحبت کردن در مورد عواقب پرونده جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی که اخیرا در کنسولگری عربستان در استانبول ناپدید گردید، خیلی زود است.
 
دونالد ترامپ با اعلام اینکه کنگره آمریکا در تصمیم گیری درباره اقدام در زمینه پرونده خاشقجی مشارکت خواهد داشت، گفت: در مورد اقدامات مورد نظر در پرونده خاشقجی «به میزان زیاد به آنچه کنگره می گوید گوش خواهم کرد.»
 
وی با یاد کردن از عربستان به عنوان متحدی عالی برای آمریکا در عین حال گفت اگر محصولاتمان را به عربستان نفروشیم به ضرر آمریکا خواهد بود.
 
رئیس جمهور آمریکا گفت پیشنهادهایی درباره اقدامات مورد نیاز در پرونده جمال خاشقجی ارائه خواهد کرد و شاید در این زمینه وضع تحریم ها را در نظر بگیریم.
 
گفتنی است که جمال خاشقجی دو هفته پیش از این برای انجام کارهای مربوط به مدارکش وارد کنسولگری عربستان در استانبول شده و به‌گفته نامزدش که منتظر او بوده، دیگر از ساختمان بیرون نیامد.
 
مقامات سعودی ادعا کرده‌اند که این نویسنده و روزنامه‌نگار ۵۹ ساله از کنسولگری خارج شده است، اما رسانه‌ها گزارش‌هایی مبنی بر به‌ قتل رسیدن و تکه تکه شدن جسد او در کنسولگری عربستان منتشر کرده‌اند.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین