تاریخ انتشارچهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱
plusresetminus
حزب الله : پیکر مادر شهیدان مغنیه امروز چهارشنبه طی مراسمی باشکوه با حضور شخصیت هایی از حزب الله لبنان، در بیروت تشییع شد.
۰
کد مطلب : ۱۸۰۲۴۶
مادر شهیدان مغنیه بخشی از پایه‌های مقاومت را تشکیل داد
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، پیکر مادر شهیدان مغنیه امروز چهارشنبه طی مراسمی باشکوه با حضور شخصیت هایی از حزب الله لبنان، در بیروت تشییع شد.
 
بر اساس این گزارش، طرفداران و حامیان مقاومت در لبنان حضور گسترده ای در مراسم تشییع پیکر شهیدان مغنیه داشتند. 
 
در این مراسم همچنین فرماندهان ارشد حزب الله لبنان و شخصیت های سیاسی و دیپلماتیک حضور بهم رساندند. 
 
شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی در مراسم تشییع پیکر مادر شهیدان مغنیه تأکید کرد: شایسته است که از مادر شهیدان مغنیه تحت عنوان «مادر شهداء» یاد کرد.
 
معاون دبیرکل حزب الله لبنان گفت: او ایمان داشت که راه جهاد راهی است که در آن باید قربانی داد و در عین حال، یقین داشت که شهداء زنده اند و نزد پروردگارشان روزی می گیرند.
 
وی با اشاره به اهمیت نقش مادر شهیدان مغنیه در مقاومت، گفت: مادر شهیدان مغنیه مسیر خود در حمایت از مقاومت را برگزید و در این مسیر، شهدای زیادی را تقدیم کرد. 
 
شیخ نعیم قاسم اظهار داشت: امانت این مادر شهداء که همان مقاومت است را حفظ خواهیم کرد. مقاومت همچنان به مسیر خود ادامه خواهد داد. 
 
معاون دبیرکل حزب الله لبنان همچنین اظهار داشت: هیچگاه از باورهای اصلی خود مبنی بر لزوم آزادسازی اراضی اشغال شظشده و حمایت از مقدساتمان، دست نخواهیم کشید.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین