تاریخ انتشارسه شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۴
plusresetminus
حزب الله : معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور گفت: تعطیلات زمستانی در صورت عدم نیاز به مصوبه مجلس امسال اجرایی می‌شود.
۰
کد مطلب : ۱۸۰۰۸۷
تعطیلات زمستانی درصورت عدم نیاز به مصوبه مجلس امسال اجرایی می‌شود
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، علی‌اصغر مونسان با اشاره به ایجاد اکو کمپ در سراب‌های نهاوند، گفت: اکو کمپ در کشور بر پایه طبیعت و طبیعت‌گردی است‌.
 
وی افزود: اکو کمپ در کشور در مقیاس‌های کوچک در برخی استان‌ها وجود دارد اما اجرایی شدن این مهم در کشور به‌صورت جدی در سراب گیان و فارسبان نهاوند بااعتباری که در نظر گرفته‌شده است کلید خواهد خورد.
 
رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور با اشاره به اینکه در شش‌ماهه نخست سال جاری بیش از ۳ میلیون نفر گردشگر خارجی در کشور حضور یافته‌اند، گفت: سیاست‌های خوبی برای جذب گردشگران خارجی در کشور در نظر گرفته‌شده است که این مهم می‌تواند توسعه همه‌جانبه را برای نقاط مختلف کشور ایجاد کند.
 
وی با اشاره به افزایش قیمت حمل‌ونقل هوایی، گفت: امیدواریم نرخ کرایه‌های حمل‌ونقل هوایی به یک عدد منطقی برسد و این مسئله نیز توسط ستاد تنظیم بازار در دستور کار است.
 
مونسان با اشاره به ظرفیت صنایع‌دستی همچون فرش در نهاوند، گفت: در این سفر معاون صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی نیز جهت بررسی موارد مربوط به استان همدان و شهرستان نهاوند حضور دارند که توفیقاتی خواهد داشت.
 
وی در جمع اهالی منطقه دوخواهران که حریم معبد لائودیسه است، گفت: یکی از سیاست‌ ما حفظ آثار تاریخی است که خوشبختانه برای شروع کاوش در این منطقه ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار در نظر گرفته‌شده است.
 
معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور در پاسخ به سوال خبرنگار مهر، گفت: تعطیلات زمستانی در صورت عدم نیاز به مصوبه مجلس امسال اجرایی می‌شود.
 
وی بابیان اینکه این مهم نیازمند حمایت ویژه وزیر آموزش‌وپرورش است، گفت: امیدواریم این تعطیلات در زمستان امسال اجرایی شود.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین