تاریخ انتشاريکشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
plusresetminus
حزب الله : مدیر شرکت فرآورده‌های نفتی استان تهران با بیان اینکه سوخت‌هایی که در استان تهران استفاده می‌شود از جنس یورو۴ است، گفت: ۵۰ کامیونت با استاندارد‌های لازم در شهر تهران به افرادی که نیاز به سوخت دارند ارائه خدمت می‌کنند.
۰
کد مطلب : ۱۷۸۷۳۰
استفاده از بنزین یورو۴ در پایتخت
 به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،مدیر شرکت فرآورده‌های نفتی استان تهران با بیان اینکه سوخت‌هایی که در استان تهران استفاده می‌شود از جنس یورو۴ است، گفت: ۵۰ کامیونت با استاندارد‌های لازم در شهر تهران به افرادی که نیاز به سوخت دارند ارائه خدمت می‌کنند.
 
 کرامت ویس‌کرمی مدیر شرکت فرآورده‌های نفتی در جلسه اقتصاد مقاومتی که در استانداری تهران برگزار شد، گفت: در حال حاضر سوخت‌هایی که برای خودرو‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جنس یورو۴ است. در زمینه ارائه سوخت به یکی از شرکت‌ها مجوز داده شده تا بنزین مورد نیاز مردم را در هر مکانی با شماره تماس تلفنی به آنان ارائه دهد.
 
وی ادامه داد: ۵۰ دستگاه کامیونت مطابق با استاندارد‌ها برای این امر ساخته شده و در شهر تهران فعالیت دارند، این کامیونت‌ها هر کجایی که فردی نیاز به سوخت داشته باشد، آن را تأمین می‌کنند.
 
مدیر شرکت فرآورده‌های نفتی تهران ادامه داد: قیمت سوختی که توسط این کامیونت‌ها در جاده‌ها ارائه می‌شود، همان قیمت قطعی جایگاه‌ها است، ولی هزینه حمل و نقل طبق توافق و فاصله مشخص خواهد شد.
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین