تاریخ انتشارپنجشنبه ۲۲ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۶
plusresetminus
حزب الله : امروز مردم جهانند که امور کشور خود را در دست دارند و این ملت‌های زورگو هستند که می‌روند حکومت خود را روی خون مردم بی گناه بنا کنند. ما باید سیلی دیگری به گوش استکبار بزنیم که این پیام رهبری برای همه ملت‌های اسلام است.
۰
کد مطلب : ۱۷۸۱۳۰
حجت‌الاسلام ابوترابی: باید سیلی دیگری به گوش استکبار بزنیم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، امروز مردم جهانند که امور کشور خود را در دست دارند و این ملت‌های زورگو هستند که می‌روند حکومت خود را روی خون مردم بی گناه بنا کنند. ما باید سیلی دیگری به گوش استکبار بزنیم که این پیام رهبری برای همه ملت‌های اسلام است.مراسم تشییع ۱۳۵ شهید دوران مقدس هم اکنون با حضور جمع کثیری از مردم پایتخت در حال برگزاری است.
 
حجت‌الاسلام ابوترابی فرد دقایقی با حضور در این مراسم گفت: ما در اوج اقتدار و امنیت در پشت سر رهبرمان خواهیم بود آنگونه که زهیر‌ها پشت سر امام حسین (ع) بودند.
 
وی با بیان اینکه پیام شهدا برای ملت ایران و برای جهان اسلام بود، افزود: این مردم ایران بودند که مقابل استکبار ایستادند. همین شهدا در کربلای ۵ها و بیت المقدس‌ها مقابل دشمنان قد الم کردند.
 
ابوترابی فرد بیان داشت: ملت بحرین، سوریه، یمن، عراق و سراسر دنیای اسلام در کنار ملت فلسطین مقابل تمام ملت کفر خواهند ایستاد.
 
وی ادامه داد: پیام شهدا در این روز‌ها پیام زهیر است. او در روز عاشورا رو به عاشوراییان گفت: سپاه یزید را می‌بینیم و اینکه کوفیان پیمان شکستند، دنیا به زشتی گراییده است پس باید مردان و زنان مومن آماده جهاد در راه خدا باشند و آنچه امام‌شان می‌گوید: فرمان برند و غسل شادت کنند.
 
ابوترابی فرد اظهار داشت: استکبار جهانی ملت‌های مظلوم را مورد هجمه قرار داده است و شما مشاهده می‌کنید ملت قهرمان ایران همچنان مقابل دنیای شرک قرار گرفته است؛ و این مقاومت است که امروز راه را برای لبنان و فلسطین و دنیای اسلام هموار می‌کند.
 
وی بیان داشت: امروز مردم جهانند که امور کشور خود را در دست دارند و این ملت‌های زورگو هستند که می‌روند حکومت خود را روی خون مردم بی گناه بنا کنند. ما باید سیلی دیگری به گوش استکبار بزنیم که این پیام رهبری برای همه ملت‌های اسلام است.
 
ابوترابی فرد ادامه داد: دنیای اسلام باید با این نگاه در برابر دشمن بیاستد و این راه را با شناخت و ایمان و دشمن و شناسی و وحدت کلمه با رهبر انقلاب همراه شود.
 
وی در پایان با بیان اینکه بدون وحدت و انسجام پیروزی‌های به دست آمده تثبیت نمی‌شود و راه هموار نخواهد گردید، اظهار داشت: ملت بزرگ و شجاع ایران در راه شهدای عالی قدر با رشادت و ایثار خواهند بود و راه را تا پیروزی نهایی و سپردن پرچم ایران به دست، ولی عصر با قوت ادامه می‌دهند.
منبع : فارس
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین