تاریخ انتشارچهارشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
plusresetminus
حزب الله : سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تاکید بر اینکه با مسئله خطرناکی مواجه شده‌اند گفت: با شرایط دشواری در کشور روبرو هستیم که در این وضعیت نیازی به حرف‌های زشت و تمسخرآمیز نیست.
۰
کد مطلب : ۱۷۸۰۵۹
نیازی به حرف‌های زشت و مسخره نیست/ با یک مسئله خطرناک مواجه هستیم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، کارلوس کی روش درباره نداشتن قرارداد با تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: می دانم که به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم، ولی به عنوان یک مربی وظیفه خود می‌دانم که توجه رئیس فدراسیون فوتبال، اعضای هیات رئیسه فدراسیون و مسئولین ورزش را به این مسئله جلب کنم که ما می بایست بر حملاتی که به صورت سیستماتیک به سمت تیم ملی انجام می شود، نقطه پایانی را بگذاریم.
 
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در ادامه تاکید کرد: می بایست جلوی اینگونه حملات سیستماتیک هم اکنون گرفته شود و من یکبار دیگر از ریاست و اعضای فدراسیون درخواست می‌کنم که از اینگونه حملات و صحبت‌ها که در تلاش هستند میان نسل جوان ما به صورت سیستماتیک تفرقه بیاندازند جلوگیری کنند. همه مطلع هستیم که در شرایط دشواری نه تنها در تیم ملی بلکه در کشور هستیم و ما نیازی به اینگونه صحبت‌های زشت و تمسخرآمیز نداریم و دقیقا در لحظه‌ای که نیاز به اتحاد بیشتر و در کنار هم بودن بیشتری داریم نباید اینگونه صحبت‌ها و حرفها مطرح بشود.  
 
کی روش بیان کرد: مطرح کردن اینگونه صحبت‌ها به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست و هدف آن بازیکنان تیم ملی و خود تیم ملی فوتبال است که به هیچ عنوان قابل قبول و دارای وجاهت نیست. چرا که اینگونه شرایط به این موضوع منتهی می‌.شود که ما ریسک و احتمال اینکه بازیکنان بیشتری را از دست بدهیم و تیم ملی لطمه بخورد، بیشتر شده و شرایطی هم که برای بازیکنی مانند سردار آزمون بوجود آمده باید حل شود.  
 
وی در ادامه اظهار داشت: این یک مساله بسیار فوری، جدی و خطرناکی است برای اینکه اگر بخواهیم روحیه و اتحاد تیم ملی را حفظ کنیم، نباید به اینگونه صحبت‌های تفرقه‌آمیز و صحبت‌هایی که تنها برای بوجود آوردن دو دستگی و لطمه زدن به تیم ملی مطرح می شود، بی تفاوت باشیم.  
 
کی روش در پایان افزود: می دانم شاید برخی افراد بگویند که من پایم را فراتر از حوزه مسئولیتم می گذارم بخاطر اینکه در حال حاضر به صورت رسمی سرمربی تیم ملی ایران نیستم اما وقتی با افرادی که قصد دارند به صورت مستقیم به منافع تیم ملی ایران لطمه وارد کنند مواجه می شویم، این امری کاملا غیر قابل قبول است.
منبع : مهر
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین