تاریخ انتشارشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
plusresetminus
عصائب اهل الحق: عملکرد دولت با طرح‌های آمریکا همسو است

نشست فوق‌العاده کابینه برای بررسی اوضاع بصره

حزب الله : شبکه السومریه از برگزاری نشست فوق العاده کابینه عراق به ریاست حیدرالعبادی با هدف بررسی اوضاع استان بصره خبر داد.
۰
کد مطلب : ۱۷۷۶۸۸
نشست فوق‌العاده کابینه برای بررسی اوضاع بصره

به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،از سوی دیگر «لیث العذاری» عضو دفتر سیاسی جنبش عصائب اهل الحق تاکید کرد عملکرد دولت و شیوه تعامل با مطالبات مردمی با طرح‌های آمریکایی همسو است.
 
وی افزود جهان به فراتر از مریخ رسیده،  اما بصره بدون آب و برق است.
 
العذاری گفت اولین گام برای اینکه تظاهرات‌کنندگانی که مطالبات مشروع دارند را از عناصر نفوذی جدا کنیم، این است که  دولت بلافاصله به این مطالبات مشروع پاسخ دهد، دولت باید فورا هیئتی را برای اطلاع از واقعیت‌ها و اتخاذ  تصمیمات فوری و اجرای آن برای مهار خشم مردم به جای دادن وعده اعزام کند، چرا که دادن وعده به خرابکاران فرصت می‌دهد تا هر آنچه را می‌خواهند انجام دهند و بر دامنه بحران بیفزایند.
 
وی افزود سعه صدر رزمندگان حشد شعبی سبب شد تا شدت هجمه به مقرهای گروه‌های مقاومت از سوی خرابکاران و عناصر نفوذی را مهار کرده و فرصت را از این گروه‌های خرابکار و کسانی که در پس آن هستند،‌بگیرند.
 
خبر دیگر اینکه شرکت دولتی بنادر عراق که مقر آن در استان بصره است، امروز اعلام کرد فعالیت در تمام بنادر تجاری به صورت عادی ازسرگرفته شده است، فعالیت این مراکز طی دو روز گذشته به سبب اعتراضات و حوادث و ناآرامی‌ها تقریبا متوقف شده بود.
 
از سوی دیگر السومریه گزارش داد موشک‌هایی که به منطقه الخضراء بغداد شلیک شده بود، از سمت شهرک صدر شلیک شد.
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین