تاریخ انتشاردوشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۰
plusresetminus
حزب الله : نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی از تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی به پرونده قتل یک جوان در اغتشاشات اخیر در کرج خبر داد.
۰
کد مطلب : ۱۷۵۱۱۴
تعیین قاضی ویژه برای رسیدگی و شناسایی ضارب جوان کشته شده در کرج
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ،
محمد جواد کولیوند  با تسلیت به خانواده جوان کشته شده در اغتشاشات اخیر در  گوهردشت کرج اظهار داشت: این واقعه برای خانواده این جوان بسیار دردناک و سنگین است و دستگاه قضایی یک قاضی ویژه برای بررسی و رسیدگی به ابعاد این حادثه و شناسایی ضارب تعیین کرده است.
 
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد این حادثه درون جمعیت ‌رخ داده است، تصریح کرد: پزشکی قانونی در حال بررسی جسد بوده و ‌و دستگاه قضایی، استانداری و فرمانداری به شدت دنبال این موضوع هستند و امیدواریم با همکاری و وحدت بین همه دستگاه‌ها ضارب این جوان شناسایی شده و به سزای عمل خود برسد.
 
کولیوند با بیان اینکه ‌راهپیمایی اعتراض‌آمیز با راهپیمایی و تجمع همراه با تخریب اموال عمومی خیلی فرق دارد، گفت: لازم است‌‌ خانواده‌ها فرزندان خود را نسبت به برخی فراخوان‌ها آگاه کنند، چون برخی ‌سوار بر موج نارضایتی‌ها می‌شوند و آنها به دنبال اهداف دیگر هستند.
 
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با بیان اینکه مردم علی‌رغم مشکلات و مسائل جدی که در حوزه معیشت، اشتغال و درآمد خانواده‌ها دارند دست از انقلاب نمی‌کشند، تصریح کرد: حساب انقلاب از حساب همه این موضوعات جداست.
انتهای پیام/ش
منبع : تسنیم
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین