تاریخ انتشاريکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۶
plusresetminus
حزب الله : کارگردان فیلم "دست‌های آلوده" گفت: اگر من همچنان مشکل مالی برای ساخت فیلمم وجود دارد به این خاطر است که من اهل ساخت کمدی‌های بفروش نیستم و هیچ وقت سمت این چنین سینمایی نمی‌روم.
۰
کد مطلب : ۱۷۰۴۸۲
اهل ساختن کمدی بفروش نیستم
به گزارش شبکه خبری تحلیلی حزب الله ، کارگردان فیلم "دست‌های آلوده" گفت: اگر من همچنان مشکل مالی برای ساخت فیلمم وجود دارد به این خاطر است که من اهل ساخت کمدی‌های بفروش نیستم و هیچ وقت سمت این چنین سینمایی نمی‌روم.
 
سیروس الوند نویسنده و کارگردان سینمادرخصوص فعالیت‌های خود در سال ۹۷ گفت: دو پروژه را در دست ساخت دارم، اما هنوز برای هیچکدام اتفاق خاصی نیفتاده است. دو ماه گذشته در سفر بودم و هم اکنون می‌خواهم بار دیگر مراحل ساخت این دو اثر را پیگیری کنم.
 
وی درباره ساخت سریال تلویزیونی به کارگردانی خود افزود: نگارش فیلمنامه سریال "عاشق شدی بیا" به پایان رسیده است. سال گذشته می‌خواستم فیلمبرداری این سریال را با حضور بازیگران جوان کلید بزنم، اما بنابر بروز مشکلاتی این اتفاق تا به امروز میسر نشده است.
 
کارگردان فیلم "دست‌های آلوده" درباره نبود بودجه برای ساخت فیلم سینمایی "آنجا همان ساعت" تاکید کرد: اوضاع سینمای ایران اوضاع مناسبی نیست. ساخت فیلمم کاملاً در بلاتکلیفی به سر می‌برد، زیرا هیچ پولی برای ساخت این اثر وجود ندارد که بخواهم پیش تولید را آغاز کنم.
 
وی درباره ساخت تعداد زیاد فیلم کمدی در سینمای ایران اضافه کرد: ساخت این گونه فیلم‌های کمدی ربطی به من ندارد و باید از خودشان پرسید که این بودجه‌ها را از کجا می‌آورند. اگر من همچنان مشکل مالی برای ساخت فیلمم وجود دارد به این خاطر است که من اهل ساخت کمدی‌های بفروش نیستم و هیچ وقت سمت این چنین سینمایی نمی‌روم.
 
کارگردان فیلم "زن دوم" در همین راستا ادامه داد: متاسفانه تهیه‌کنندگان به سراغ فیلمساز‌های راحت و کم هزینه می‌روند و حوصله کار‌های صولانی مدت و پرهزینه را ندارند. به همین دلیل هم تهیه کنندگانی این چنین به دنبال کارگردانان ارزان می‌روند تا هر کاری که می‌خواهند در فیلم بکنند.
 
الوند دلیل بیکاری خود را مقابله با جریان مرسوم فعلی سینمای بفروش خواند و خاطرنشان کرد: اگر من دو سال است که بیکارم و کاری نمی‌کنم، چون نمی‌خواهم وارد چرخه سینمای بفروش و مبتذل شوم. باید هم من و امثال من بیکار باشیم، زیرا انگار جایی برای ما در سینما وجود ندارد.
منبع : میزان
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین